O FIRMIE

Firma „QUEST” rozpoczęła swoją działalność w 1995r., jako spółka cywilna. Początkowo siedziba firmy znajdowała się w Konstantynowie Łódzkim. W kilka lat później po przekształceniu się w jednoosobową formę prawną, przeniosła swoją siedzibę do Aleksandrowa Łódzkiego przy ul. Zgierskiej 47, gdzie mieści się do dnia dzisiejszego.
Idąc za głosem zapotrzebowania klientów jak i własnym wzrostem począwszy od 1999r, dokonała zakupu włoskich maszyn marki Cortese, uruchamiając najpierw własną stabilizernię, następnie profesjonalną szwalnię, na farbiarni kończąc.


Firma nasza zakupuje półprodukty pierwszej jakości z kilkunastu fabryk włoskich. Surowcem w w/w półproduktach są przędze poliamidowe z dodatkiem włókien elastanowych. Następnie poddajemy je kolejnym fazom obróbki, mającym na celu dostarczenie klientom produktu najwyższej jakości. Każdy z poszczególnych etapów obróbek objęty jest również kontrolą jakości, co pozwala na wyeliminowanie produktów drugiej jakości, czy też artykułów wybrakowanych.

W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę wzorów, od klasycznych rajstop gładkich w grubościach 10, 15, 20, 40, 60, 80, 100, 150, 200 i 250 den, bawełnę, mikrofibrę, rajstopy wzorzyste, rajstopy typu kabaretki, legginsy, pończochy samonośne, nadkolanówki na podkolanówkach i skarpetkach kończąc. Wiosną 2011r. spełniając potrzeby klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o rajstopy i legginsy dziecięce. W roku następnym do naszej oferty doszła kolejna linia Natural zawierająca damskie rajstopy gładkie oraz wzorzyste o dużym udziale bawełny i wełny. Wszystkie artykuły wraz z pełnymi opisami, składem surowcowym i dostępnymi rozmiarami możecie Państwo obejrzeć na naszej stronie.


Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy !